Pazarcı

Aydın Kuyucak Pazaryeri

Pazarcı
Cevaplar0
Gösterim1288
Pazarcı
Yönetici
Konu1.8k
Cevap4
Beğeni0

Bu yazımızda Aydın Kuyucak Pazaryeri hangi gün nerede kurulur? Bu pazara nasıl ulaşabilirsiniz? Aydın Kuyucak Pazaryeri alanında bu ay hangi meyve ve sebzeler satılmaktadır? gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.

Aydın Kuyucak Pazaryeri nerede kurulmaktadır?

Aydın, Kuyucak ilçesi Merkez mevkisinde Fatih Mahallesi Açıkpazar Yeri kurulmaktadır.

Aydın Kuyucak Pazaryerina nasıl gidebilirim?

Google harita linki için tıklayın.

Aydın Kuyucak Pazaryeri hangi gün kurulur?

Cumartesi günleri kurulmaktadır.

Aydın Kuyucak Pazaryeri saat kaçta kurulur?

Bu pazar genellikle saat 10:00-19:00 arasında kuruludur.

Aydın Kuyucak Pazaryerinda neler satılmaktadır?

Aydın Kuyucak Pazaryerinda mevsim sebze ve meyvelerinin yanı sıra sera üretimi sebzeler bulunmaktadır.

Mart ayında Aydın Kuyucak Pazaryerinda hangi sebze ve meyveler satılmaktadır?

Mart ayında sebze olacak en çok pazarda ıspanak, havuç, pırasa, kırmızı turp, brokoli, pancar, taze yeşil kabak bulabilirsiniz. Meyve olarak ise elma ve muz satın alabilirsiniz.

Mart ayında Aydın Kuyucak Pazaryerinda hangi balıklar satılmaktadır?

Mart ayında pazarda gümüş, izmarit, mezgit, kalkan, kaya balığı, mezgit, kefal, levrek, yayın gibi balıkları bulabilirsiniz.

Ağustos ayında Aydın Kuyucak Pazaryeri Pazarı'nda hangi sebze ve meyveler satılmaktadır?

Ağustos ayında sebze olacak en çok pazarda Kabak, bamya, domates, salatalık, patlıcan, dolmalık biber, sivri biber, taze fasulye, mısır, kırmızı salçalık biber bulabilirsiniz. Meyve olarak ise Kayısı, kavun, kırmızı erik, şeftali, vişne, böğürtlen, karpuz, incir, mürdüm eriği, üzüm satın alabilirsiniz.

Dereotu, marul, maydanoz, nane, roka, tere, pazı, yeşil soğan gibi sebzeler sadece Ağustos ayında değil dört mevsim boyunca yetişir. Ayrıca kuru sarımsak, kuru soğan ve taze olduğu mevsimler dışında eski limon da her zaman bulunabilir.

Ağustos ayında Aydın Kuyucak Pazaryeri Pazarı'nda hangi balıklar satılmaktadır?

Çinekop, sarıağız, sinarit, kaya balığı, orkinos, sarıkanat lezzetlidir. İstavrit yine en lezzetli balıktır.

Dometes biber patlican..

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir